UAB "Elektros įranga"

Automatika

Automatika

Automatika

Automatika

Automatizavimo sistemos

Automatizavimo sistemos

Programuojami loginiai valdikliai

Programuojami loginiai valdikliai

Programuojami Loginiai Valdikliai (PLV, angliškai PLC) šiandien yra neatsiejama pramonės dalis. Su Omron PLV gausite tai, ko reikia pramonei: kokybę, patikimumą, lankstumą, greitą aptarnavimą tiek paprastam įrengimui, tiek visam gamybos procesui. Kompaktiški CP1 serijos, aukšto efektyvumo moduliniai CJ2 ir didelėms užduotims skirti CS1. Visiems jiems programuoti naudojama ta pati Cx-Programmer programinė įranga, leidžianti kelias kalbas, pagal IEC 61131-3 standarto reikalavimus.

Operatoriaus pultai

Operatoriaus pultai

Šiandien operatoriaus pultai (HMI, Human Machine Interface) tapo nepakeičiama įrengimo valdymo dalis. Dėl ištobulintų galimybių, jas šiandiena galime sujungti ne tik su PLV, bet ir su kitais automatizavimo įtaisais: dažnio keitikliais, temperatūros reguliatoriais ir pan. Siūlome plačią gama tekstinių ir grafinių, spalvotų ir monochrominių operatoriaus pultų, skirtų valdyti paprastą įrengimą ar sudėtingą procesą.

Telemetrija ir belaidis duomenų perdavimas

Telemetrija ir belaidis duomenų perdavimas

Įranga skirta distanciniam duomenų kaupimui, įrangos valdymui, naudojant belaides technologijas.

GE Energy Industrial SolutionsGE LightingOMRON ElectronicsWeidmullerNORGRENMENNEKESIdeSIEMENSTerasakiLovato electricCIRCUTORBENDEREOCRELDONEREAMERZELTSalicruMARECHAL-ELECTRIC GROUPOBO BettermannPerry electricLAE ELECTRONICSenecaLM TherminVentiaEfapelTUNGSRAM