UAB "Elektros įranga"

Automatika

Automatika

Automatika

Automatika

Programuojami loginiai valdikliai

Programuojami Loginiai Valdikliai (PLV, angliškai PLC) šiandien yra neatsiejama pramonės dalis. Su Omron PLV gausite tai, ko reikia pramonei: kokybę, patikimumą, lankstumą, greitą aptarnavimą tiek paprastam įrengimui, tiek visam gamybos procesui. Kompaktiški CP1 serijos, aukšto efektyvumo moduliniai CJ2 ir didelėms užduotims skirti CS1. Visiems jiems programuoti naudojama ta pati Cx-Programmer programinė įranga, leidžianti kelias kalbas, pagal IEC 61131-3 standarto reikalavimus.

Kompaktiniai PLV

Kompaktiniai PLV

Tai yra kompaktiškas PLV iki 320 L/O taškų, su integruotais maitinimo šaltiniu, įėjimais ir išėjimais. Nuo neturinčio galimybės išplėtimui 10 taškų CP1E iki galingo CP1H. Apginkluoti dideliu instrukcijų rinkiniu efektyviam programavimui jie puikiai tinka nedidelių įrengimų ar įrangos valdymui. Įdiegtos didelės spartos skaitliuko ir impulsų išėjimo funkcijos leidžia labai lengvai sukurti pozicionavimo ar greičio valdymo užduotis.

Moduliniai PLV

Moduliniai PLV

90 metais Omron kompanijos pradėti gaminti moduliniai PLV buvo toliau išvystyti su CJ1 serija. Ši išpuoselėta modulinė sistema išsiskiria didele gausa tarpusavyje suderinamų procesorių , ryšio ir judesio valdymo modulių. Be aukšto efektyvumo ir patikimo valdymo, jie dar turi skaidrią ryšio architektūrą, kurios pagalba lengvai jungiasi prie Ethernet/IP, DeviceNet, PRFIBUS-DP, PROFINET-IO ar CAN tinklo. Šiuo metu jau gaminama nauja CJ2 PLV procesorių serija, pilnai suderinama su CL1 serijos įėjimų/išėjimų moduliais. Naujieji procesoriai išsiskiria papildomomis instrukcijomis, didesne sparta ir duomenų bei programos talpa, programuojami per USB prievadą.

Montuojami stove PLV

Montuojami stove PLV

Tai yra galingiausia PLV serija, plečiama iki 5000 įėjimo/išėjimo taškų. Kartu su senesnės kartos C200H serijos moduliais, yra didžiulė gausa įėjimo/išėjimo ir specialios paskirties modulių. Didelės spartos ir rezoliucijos analoginių signalų moduliai, nepertraukiamo profilio judesio valdymo ir vartotojo programuojami ryšio moduliai leidžia CS1 vadintis išties universaliu, tinkančiu įvairioms didelio sudėtingumo užduotims. Šioje šeimoje yra procesoriai skirti dubliuotoms rezervinėms sistemos su ciklo valdymo funkcijomis, skirtoms ypač atsakingoms užduotims. Taip pat yra atskiri proceso valdymo procesoriai skirti valdyti įvairiems procesams.

GE Energy Industrial SolutionsGE LightingOMRON ElectronicsWeidmullerNORGRENMENNEKESIdeSIEMENSTerasakiLovato electricCIRCUTORBENDEREOCRELDONEREAMERZELTSalicruMARECHAL-ELECTRIC GROUPOBO BettermannPerry electricLAE ELECTRONICSenecaLM TherminVentiaEfapelTUNGSRAM