UAB "Elektros įranga"

Automatika

Automatika

Automatika

Automatika

Operatoriaus pultai


Kompaktinė NB serija

Kompaktinė NB serija

NB serijos operatoriaus pultai turi įdiegtas Ethernet, serijinio ryšio bei USB sąsajas, puikiai tinkančias jungti prie Omron'o valdiklių ( ypač CP1 serijos) bei kitų įtaisų bei kitų gamintojų automatikos komponentų. Į USB lizdą įstačius USB atmintinę, galima atnaujinti OP programą, arba išsaugoti sukauptus duomenis.

Pažangi NS serija

Pažangi NS serija

NS serija - pasirenkamo dydžio operatoriaus pultų (HMI) prisilietimui jautriais ekranais serija, kuri apima platų dydžių spektrą: nuo 5,7 colio vienspalviu STN ekranu iki 15 colių spalvotu TFT ekranu . Lengvai programuojamos ir turi pažangias funkcijas, plačios ryšio galimybės, įskaitant "Ethernet", turi labai gerą sąveiką su Omron PLV ir įtaisais. Visi NS serijos modeliai yra itin plokščios konstrukcijos bei turi ekrano apšvietimą, dirbantį iki 50000 valandų .

Du viename - OP ir PLV

Du viename - OP ir PLV

OMRON Sysmac One serija - tai NS serijos operatoriaus pultas ir CJ1 programuojamas loginis valdiklis viename korpuse. Yra galimos įvairios konfigūracijos - pultas nuo 5.7-12.1 colių ekrano dydžiu, PLV - vienas iš dviejų galimų procesorių, Ethernet sąsaja pasirinktinai ir viena iš standartinių antra tinklo sąsaja - DeviceNet arba Profibus. Yra galimybė įdiegti išplėtimo plokštes: antrą Ethernet sąsają arba I / O išplėtimo modulį.

Kompaktinė NQ serija

Kompaktinė NQ serija

Kompaktinė operatoriau pultų (HMI) serija sudarytą iš lengvai naudojamų ekonominės klasės 3,5 colio ir 5.7 colio dydžio NQ šeimos produktų. Šie pultai turi geros kokybės prisilietimui jautrų ekraną ir daug naudingų funkcijų, todėl idealiai tinka daugeliui įvairių užduočių: pavyzdžiui nuo paprastos pusiau automatinės pakavimo mašinos iki didelio sumontuoto linijoje pakavimo ar fasavimo įrengimo.

Dyalox pramoninianiai kompiuteriai

Dyalox pramoninianiai kompiuteriai

DyaloX pramoninis kompiuteris yra specialiai sukurtas dirbti 24 / 7 (24 valandas per parą ir 7 paras per savaitę) ir nustato naujus patikimumo standartus, netgi reikliausioms pramonės aplinkoms. Šis išskirtinis patikimumas pasiekiamas per bendra koncepciją, pradedant nuo projektavimo, per gamybą iki surinkimo ir galutinio patikrinimo. Yra pašalinti galimų gedimų šaltiniai, tokie kaip aušinimo ventiliatoriai, ir gamyboje yra panaudoti tik aukščiausios pramoninės klasės komponentai, kurie pajėgūs atlaikyti pramoninės aplinkos kraštutinumus. Mūsų patikimumas yra užtikrinama 3 metų garantija ir remonto galimybė DyaloX kompiuteriui iki 7 metų po įsigijimo.

GE Energy Industrial SolutionsGE LightingOMRON ElectronicsWeidmullerNORGRENMENNEKESIdeSIEMENSTerasakiLovato electricCIRCUTORBENDEREOCRELDONEREAMERZELTSalicruMARECHAL-ELECTRIC GROUPOBO BettermannPerry electricLAE ELECTRONICSenecaLM TherminVentiaEfapelTUNGSRAM