UAB "Elektros įranga"

Automatika

Automatika

Automatika

Automatika

Jutikliai


Fotojutikliai

Fotojutikliai

Pramoninio standarto fotoelektriniai jutikliai suteikia aukščiausio lygio patikimumą, kuomet reikia aptikti objektą ar jo judėjimą iš arti ar iš didesnio atstumo, specialiose aplinkose, esant tam tikro tvirtinimo poreikiui, kai reikia aptikti nestandartinius daiktus ar yra poreikis specialiam pajungimui.

Indukciniai jutikliai

Indukciniai jutikliai

Pramoninio standarto indukciniai jutikliai suteikia aukščiausio lygio patikimumą, kuomet reikia įrengimo dalį ar metalinį objektą iš arti ar iš didesnio atstumo, specialiose aplinkose, esant tam tikro tvirtinimo poreikiui, kai reikia aptikti nestandartinius daiktus ar yra poreikis specialiam pajungimui.

Posūkio jutikliai (enkoderiai)

Posūkio jutikliai (enkoderiai)

Pasirinkite tai ko Jums reikia iš siūlomos Omron posūkio jutiklių (enkoderių) gamos, siūlančių įvairią raišką, veleno diametrus ir pajungimo galimybes. Yra kelių tipų - pridedantys (incremental) ir absoliutūs

Matavimo jutikliai

Matavimo jutikliai

Skirti visų tipų paviršių ir objektų aukščiausio lygio matavimui. Šie išmanūs matavimo jutikliai yra atsakymas, kai reikia aukšto greičio ir didelės raiškos sprendimo esant bet kokiam atstumui. Lengvas integravimas į sistemas užtikrina "bedefektį procesą".

Šviesolaidiniai jutikliai

Šviesolaidiniai jutikliai

Aukštos kokybės darbas su įdiegtu intelektualumu - tai užtikrina patikimiausią darbą ir lengvą informacijos pateikimą. Rinkitės savybes kurių Jums reikia iš galimo Omron pažangių stiprintuvų sąrašo ir didelės gamos šviesolaidinių jutiklių galvučių, netgi pačioms reikliausioms užduotims.

Vaizdo sistemos

Vaizdo sistemos

Omron vaizdo sistemos - jūsų proceso akys. Omron vaizdo sistemos siūlo įvairaus laipsnio intelektualumą, leidžiantį parinkti patį tinkamiausią Jūsų problemos sprendimą. Nuo "Lengvo Vaizdo - apmokink ir dirbk" (Easy Vision - teach&go) vaizdo jutiklių iki aukščiausio lygio, jungiamų į tinklus, didelės raiškos vaizdo sistemų.

GE Energy Industrial SolutionsGE LightingOMRON ElectronicsWeidmullerNORGRENMENNEKESIdeSIEMENSTerasakiLovato electricCIRCUTORBENDEREOCRELDONEREAMERZELTSalicruMARECHAL-ELECTRIC GROUPOBO BettermannPerry electricLAE ELECTRONICSenecaLM TherminVentiaEfapelTUNGSRAM