UAB "Elektros įranga"

Automatika

Komponentai automatizavimui: nuo relės iki valdiklio, paprastam ir sudėtingam valdymui.

Elektrotechnika

Kontaktoriai, automatiniai išjungėjai, kontaktinės rinklės, montažiniai skydai ...

Apšvietimas

Nuo lemputės iki šviestuvo. Gatvė, stadionas, gamykla, prekybos centras, namas, butas - padėsime apšviesti viską.

Instaliacija

Įvairios montažinės medžiagos bei įrankiai, skirti pastatų vidaus ir lauko instaliacijos darbams.

Pneumatika

G9SR saugos relių įtaisas

G9SR saugos relių įtaisas

Nors G9SR serijoje yra tik trys modeliai, jų pilnai pakanka atlikti beveik bet kokias autonominių saugos relių įtaisų užduotis.G9SR modeliai yra labai lengvai nustatomi DIP jungikliais, esančiais įtaiso priekyje. Ant įtaiso esantys LED indikatoriai suteikia galimybę labai greitai įvertinti saugos grandinę ir diagnozuoti gedimą.

Štai kelios pagrindinės G9SR saugos relių įtaisų savybės ir gaunamos naudos: sertifikatas iki PLe lygio pagal EN / ISO 13849-1 - plačios panaudojimo galimybės, greitas atsako laikas - galimybė sutrumpinti saugos atstumą bei stabdymo laiką, puslaidininkiniai išėjimai - užtikriną ilgą tarnavimo laiką, kompaktiškas korpusas - galima montuoti net į mažo gabarito skydus,  nuimami spyruokliniai gnybtai - greitas pajungimas ir aptarnavimas. Visi modeliai turi stebėsenos išėjimą, iš kurio signalas gali būti paduodamas į įrengimo valdymo sistemą.

Bazinis modelis (G9SR-BC_) yra 17,5 mm pločio ir turi vieno ar dviejų kanalų saugos įėjimą bei dvigubą puslaidininkinį saugos išėjimą. Saugos išėjimai gali jungti iki 2A srovės apkrovą, kas įgalina tiesiogiai jungti netgi didelius kontaktorius.

 Pažangus modelis (G9SR-AD_) yra platesnis - 22,5 mm pločio ir turi vieno ar dviejų kanalų saugos įėjimą bei dvigubą relinį saugos išėjimą su 5A jungimo srove. Kiekvienas pažangus modelis gali valdyti iki dviejų bazinių modelių, sukonfigūruotų kaip papildomi saugos įėjimai tai pačiai saugos funkcijai.

G9SR-EX_ išplėtimo modulis yra 22,5mm pločio ir turi tris saugos relinius išėjimus, kurių nominali jungimo srovė yra 5A. Šie išėjimai gali būti naudojami kaip momentiniai, arba nepriklausomi saugaus įjungimo ar išjungimo uždelsimo laikmačiai. Laikas nustatomas pakopomis (16 pakopų, maksimalus laikas yra 60s). Prie vieno pažangaus modelio galima jungti iki trijų išplėtimo modulių, gaunant vieną momentinį saugos išėjimą ir trys papildomus saugos išėjimus su uždelsimo laiko valdymu.

 

Produkto puslapis

« Atgal
GE Energy Industrial SolutionsGE LightingOMRON ElectronicsWeidmullerNORGRENMENNEKESIdeSIEMENSTerasakiLovato electricCIRCUTORBENDEREOCRELDONEREAMERZELTSalicruMARECHAL-ELECTRIC GROUPOBO BettermannPerry electricLAE ELECTRONICSenecaLM TherminVentiaEfapelTUNGSRAM