UAB "Elektros įranga"

Automatika

Komponentai automatizavimui: nuo relės iki valdiklio, paprastam ir sudėtingam valdymui.

Elektrotechnika

Kontaktoriai, automatiniai išjungėjai, kontaktinės rinklės, montažiniai skydai ...

Apšvietimas

Nuo lemputės iki šviestuvo. Gatvė, stadionas, gamykla, prekybos centras, namas, butas - padėsime apšviesti viską.

Instaliacija

Įvairios montažinės medžiagos bei įrankiai, skirti pastatų vidaus ir lauko instaliacijos darbams.

Pneumatika

NETATMO-Sprendimai protingui namui

NETATMO-Sprendimai protingui namui

Netatmo –  mūsų skyriuose!

Užsukite susipažinti. Valena™ Life/Allure with Netatmo“

Kviečiame susipažinti su mūsų tiekėjo Legrand naujienomis.

LEGRAND® PALENGVINA GYVENIMĄ
„Legrand“ daiktų internetui skirta programa „Eliot“ pristato naują gaminį „ValenaTM Life/Allure with Netatmo“.

Bendradarbiaujant „Legrand“ ir „Netatmo“ buvo sukurtas „ValenaTM Life/Allure with Netatmo“, skirtas palengvinti kasdienį gyvenimą, apsaugoti namus ir palengvinti energijos taupymą.

netatmo_valena_1

netatmo_all

GYVENKIME VISAVERTĮ GYVENIMĄ KARTU.

Naudojant „Valena™ Life/Allure with Netatmo“, sukurti išmaniuosius namus yra tarsi vaikų žaidimas. Įsivaizduokite, kad namai paklūsta jūsų balsui ir prisilietimui. Galite nustatyti, kaip jie elgiasi. Išmanieji namai padeda stebėti ir taupyti energiją bei apsaugoti šeimą.

Pajunkite vaizdo kameras, apsaugos daviklius, kontroliuokite namų šilumą per atstumą ir Jūs turite pilnai išmanius namus.

NAMAI TAPS SAUGESNI
Namus užrakinsite vienu prisilietimu. Galėsite simuliuoti savo buvimą namuose, kai esate išvykę ir būsite informuoti apie bet kokią neįprastą veiklą išmaniajame telefone.
SUNAUDOKITE MAŽIAU ENERGIJOS
Valdykite energijos sąnaudas negalvodami ir kasdien taupykite energiją ir pinigus.
PASAKYKITE SAVO NAMAMS, KO NORITE
Dabar namai paklūsta jūsų balsui. Tiesiog įsakykite „Siri“, „Alexa“ arba Google Assistant įjungti šviesą, nustatyti šildymą, apsaugoti namus.
SUSTIPRINKITE SAVO AUTONOMIJĄ
Užtikrinkite savo namų komfortą ir autonomiją. Valdykite apšvietimą, termostatą, žaliuzes, prietaisus balsu arba nuotoliniu būdu naudodami planšetinį kompiuterį arba išmanųjį telefoną.

LENGVA ĮDIEGTI

Bet kurį standartinį lizdą arba jungiklį nesunku pakeisti prijungiamu lizdu arba jungikliu. Nereikia gręžti angų, nėra papildomų laidų. Dėl daugkartinio naudojimo klijų belaidžius jungiklius galite priklijuoti ten, kur norite. Tada naudodami „Home + Control“ programėlę savo išmaniajame telefone arba planšetėje, galite visus juos nustatyti. Nesvarbu, ar jūsų namai pastatyti praėjusiame amžiuje, ar juos dar tik statote, jūsų gyvenimas bus paprastesnis ir intuityvesnis.

 

tiesiog kalbėkite

LENGVA NAUDOTI

Apšvietimas, šildymas, žaliuzės… Visi namų patogumai atskirai arba kartu klausys jūsų prisilietimo arba balso. Galimybės yra begalinės. Norite atsipalaiduoti po dušu pasibaigus mėgstamo serialo serijai? Bakstelėkite ir įjunkite šildymą viršutiniame vonios kambaryje nepakildami nuo sofos. Pasirodžius serijos pabaigos užrašams tiesiog pasakykite „Gerai Google, išjunk televizorių ir pritemdyk laiptinės apšvietimą“ ir nesukdami galvos eikite į viršų.
Rankos yra užimtos, esate duše, kieme arba kitame pasaulio gale… Visada galite valdyti savo namus bakstelėjimu arba žodžiu. Kai nesate namuose, visada galite juos stebėti. jeigu namuose kilo problemų, pvz., nutrūko elektros energijos tiekimas arba yra per didelis jos suvartojimas, išmanusis telefonas įspės apie tai.

LENGVA VALDYTI
„HOME + CONTROL“ Valdykite savo namus naudodami išmanųjį telefoną, planšetę arba nešiojamąjį kompiuterį, kad ir kur būtumėte.

VISADA BUDI...

Išmanieji namai niekada neapleidžia namų apsaugos. Visada galite pasitikėti „Valena™ Life/Allure with Netatmo“, kad galėtumėte stebėti savo namus ir šeimą. Vienu lietimu uždarysite žaliuzes ir įjungsite signalizaciją. Kai esate išvykę, išmanieji namai imituoja jūsų buvimą, o įvykus netikėtumams, nedelsiant apie tai praneša jūsų išmaniajame telefone. Į sistemą lengvai integruojamas kiekvienas naujas įrenginys, kad namai taptų dar labiau patogesni ir saugesni 

Daugiau informacijos rasite šiuose bukletuose (lietuvių kalba):

EXB18028-Brochure_Valena_LA_Netatmo_BD. EN-LT

EXB18030-Pro Guide Valena Life Allure Netatmo_EN-LT

LE10663_LT_BD (1) Valena Life Netatmo bazinis

 

Atraskite Valena Life/Allure with Netatmo – : https://youtu.be/Dqx6qShFF3E

« Atgal
GE Energy Industrial SolutionsGE LightingOMRON ElectronicsWeidmullerNORGRENMENNEKESIdeSIEMENSTerasakiLovato electricCIRCUTORBENDEREOCRELDONEREAMERZELTSalicruMARECHAL-ELECTRIC GROUPOBO BettermannPerry electricLAE ELECTRONICSenecaLM TherminVentiaEfapelTUNGSRAM